" />
Street Drivers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Elthei
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 18. 04. 18

!!!!BAF!!!!! Empty !!!!BAF!!!!!

Thu Sep 06, 2018 6:49 pm
To je překvápko co?
No, nebudu kecát a rovnou to zde napíšu ať z toho není slohová práce Very Happy

1 Přezdívka: Klasika Elthei, jak je známo Very Happy
2 Odehraný čas na WTLS: 1494hodi + nějaké ty minutky a sekundy navíc Very Happy
3 Věk a pohlaví: Věk jak už znáte, za nedlouho 18, takže zatím ještě 17 Very Happy Pohlaví znáte, MUŽ Very Happy
4 Schopnosti: Tvorba videjí, práce s programy a mou gramatiku znáte již z minulého působení Very Happy
5 Důvod k přihlášce: Hele, od mého odchodu  z minulého působeníuplynul cca měsíc, a začali jste mi chybět Very Happy takže toď můj důvod
6 Předchozí klany a skupiny: klasika Sreet Drivers Very Happy Takže comeback pochopitelně Very Happy Současný tým je ten Helper Team, ale to se nepočítá Very Happy
7 jak jsem se o vás dozvěděl?: no doprčic to už si nepamatuju, ale byl jsem zde už kdysi členem Very Happy takže není co dodat Very Happy
8 Informace o mně: takže, pro nobé členy kteří mně nezažili, jmenuji se Aleš Pospíšil, bydlím v enší obci jmeném Bíloc (takový anál světa na kopci z výkalů) nedaleko Ostravy, rád jezdím na kole, občas i Fitko, rád hraju hry, především GTA SAMP na WTLS Very Happy kde trávím až nezdravě moc času Very Happy
9 Proč bych měl být přjat?: hele, už jsem byl členem, ba dokonce i moderatorem tohohle clanu, a menší comeback by neuškodil, a myslím, si, že mě někteří členové přivítají zpět Very Happy
10 Skype: ten už máte Very Happy
11) Zkušenosti se hrou: Dobrý a troufám si i říci že nejlepší pilot na české SAMP scéně, umím dobře jezdit (až na závody kde mě pokaždé někdo odstřelí do příkopy), dobrá znalost serveru
12) Pravidla jsem četl, a souhlasím s ními, ale pár věcí by se mohlo přidělat Very Happy

Snad mně příjmete zpátky a taktéž doufám, že vás i nějak má přihláška pobavila Very Happy
Villa_
Villa_
Assistant Clan Leader
Assistant Clan Leader
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 08. 04. 18
https://streetdrivers.forumczech.com

!!!!BAF!!!!! Empty Re: !!!!BAF!!!!!

Fri Sep 07, 2018 7:16 am
No nevím nevím, ta gramatika nic moc, navíc se vyvyšujes nad všechny tím že píšeš že jsi nejlepší pilot...
ANO Very Happy
kiling125
kiling125
Moderator
Moderator
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 08. 04. 18
Location : Russian Federation

!!!!BAF!!!!! Empty Re: !!!!BAF!!!!!

Fri Sep 07, 2018 2:41 pm
NE

























I když :/ ANO
avatar
Mr.MiKe
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 13. 04. 18

!!!!BAF!!!!! Empty Re: !!!!BAF!!!!!

Fri Sep 07, 2018 2:48 pm
ANO
avatar
Elthei
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 18. 04. 18

!!!!BAF!!!!! Empty Re: !!!!BAF!!!!!

Fri Sep 07, 2018 3:53 pm
Kile xDDDDDDDDDDDDDDDDD
avatar
_Nexi_
Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 18. 08. 18

!!!!BAF!!!!! Empty Re: !!!!BAF!!!!!

Fri Sep 07, 2018 7:44 pm
za mna ANO
kiling125
kiling125
Moderator
Moderator
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 08. 04. 18
Location : Russian Federation

!!!!BAF!!!!! Empty Re: !!!!BAF!!!!!

Sat Sep 08, 2018 2:58 pm
Přijat Připoj se na DISCORD
Sponsored content

!!!!BAF!!!!! Empty Re: !!!!BAF!!!!!

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru